?

Log in

No account? Create an account

Previous Entry Share Next Entry
David Gilmour+Black Sabbath
sandman1975
ВЕНА 2016 (124).jpg

Цей концерт просто був дарунком долі. Наші подорожі вже були сплановані, отелі заброньовані, коли 17-го квітня Гілмор вирішив додати ДВА концерти в Відні до свого туру на підтримку нового альбому "Rattle That Lock". Просто співпало, що концерти були 27-го та 28-го червня. Ну ми й вирішили купити швиденько квитки на концерт 27-го червня, 28-го ми малися бути на Black Sabbath. Таке в нас траплялося лише на фестивалях.
Незважаючи на те, що все-таки серце моє належить Heavy Metal, є в ньому й місце для Pink Floyd та особисто Дейвида Гілмора. Тому рішення лежало на поверхні, і ми пішли на той концерт, про що жодним чином не жалкую. Навряд чи випаде ще колись шанс побачити та почути оригінальні гітару та вокал Pink Floyd.
Правда, ще на етапі купівлі квитків виникли питання щодо формату концерту, - передбачалася фанзона за сидячими місцями, причому сидячих було дуже багато, але вирішили, що раз ми все одно вже будемо в Відні, то підемо. Концерт мав відбутися в дуже красивому місці- просто неба на площі перед Шонбрунським палацем.
Довго ми там по всьому Відню збиралися, але так чи інакше зібралися до купи та двинули на концерт.

ВЕНА 2016 (127).jpg

ВЕНА 2016 (125).jpg

На підході виявили баригу, якому "не вистачало" пару євр на квиток. Себе він позіціонував як чи не самого найвідданішого фана, припер з собою якусь колонку, з якої звучав музон Pink Floyd, і знаходилися люди, які давали йому пінедзи.
Потрапивши на місце, ми трохи засмутилися....концерт ми мали дивитися на відстані метрів 140 від сцени...

IMAG1756.jpg

IMAG1755.jpg

Футболки були по 40 євр, пиво по 5, з 30-40- хвилинною чергою.
Потягнулися хвилини очікування. Був час для спілкування.
Як не дивно, але концерт почався чітко в 20.00 з заглавної пісні з нового альбому Гілмора.
Ось сет-лист.
Як бачите, підбірка шикарна: і Time, і Money, і шалений Брильянт і шо ти хочеш від мене? буде зайвий привід переслухати їхні записи/

Set 1:
5 A.M.
Rattle That Lock
Faces of Stone
Wish You Were Here
(Pink Floyd song)
What Do You Want From Me
(Pink Floyd song)
A Boat Lies Waiting
The Blue
Money
(Pink Floyd song)
Us and Them
(Pink Floyd song)
In Any Tongue
High Hopes
(Pink Floyd song)
Set 2:
Astronomy Domine
(Pink Floyd song)
Shine On You Crazy Diamond (Parts I-V)
(Pink Floyd song)
Fat Old Sun
(Pink Floyd song)
Coming Back to Life
(Pink Floyd song)
On an Island
(followed by band introductions)
The Girl in the Yellow Dress
Today
Sorrow
(Pink Floyd song)
Run Like Hell
(Pink Floyd song)
Play Video
Encore:
Time
(Pink Floyd song)
Breathe (Reprise)
(Pink Floyd song)
Comfortably Numb
(Pink Floyd song)


По формату була купа претензій. Для чого взагалі було влаштовувати сидячі місця? Я знахожу лише одне пояснення,- щоб натовп не зіпсував пам'ятники. Раз влаштували, чому не поставили репітери, на відстань в 140 м. низи вже не сильно добивали, качу не було? Чому не поставили екранів?

ВЕНА 2016 (119).jpg

ВЕНА 2016 (113).jpg

IMAG1760.jpg

IMAG1758.jpg

По самому концерту, роботі музикантів в мене нема жодних претензій. Відіграли 2.5 години, зіграли купу улюбленого пінкфлойдівського матеріалу.
Одній дівчині стало зле, збіглися всі медики:

IMAG1762.jpg

Після перерви, коли було геть темно зіграли Shine On You Crazy Diamond- було красиво.

ВЕНА 2016 (141).jpg

ВЕНА 2016 (134).jpg

Завершував Гілмор концерт Comfortably Numb- це чи не єдина композиція з альбому The Wall, співавтором якої був Гілмор, Стіна взагалі, на 90% - дитина Уотерса.
Є думка, що «Comfortably Numb» - одна з кращих пісень Pink Floyd завдяки емоційному соло Гілмора та глибокої ліриці Уотерса . Пісня отримала безліч позитивних відгуків від авторитетних видань. Журнал Rolling Stone назвав «Comfortably Numb» самою сумною піснею про наркотики і поставив її на 314-у позицію в своєму списку 500 найкращих пісень . У 2011 році композиція увійшла в список найбільш популярних у слухачів пісень BBC Radio 4 і зайняла в ньому п'яту сходинку . На думку Ніколаса Шеффнера, автора книги «Блюдце, повне чудес» (англ "Saucerful of Secrets».), Посвяченого Pink Floyd, «Comfortably Numb» - найхарактерніший для групи трек на альбомі The Wall .

Цікаві репліки лунали з рядів фанів. Декілька раз було, коли закінчувався черговий хіт Pink Floyd, хтось кричав:" Love you, David!!! і одразу ж хтось відповідав:" Love You, Roger!!!" Хто не знає, нехай почитає історію групи Pink Floyd. Про двох антагонистів, геніальних музикантів та виконавців: Гілмора та Уотерса.
Ставлю цьому концерту тверду четвірку, він був класним, навіть незрозумілий формат його не зіпсував.

Розходилися зі словами:"Нічого, завтра все буде по-іншому!"
І так воно й було.

Забігаючи вперед, розповім, що хлопці в Віденському аеропорту були в мерчі Саббат, до них підійшов чувак з Харківа в Гілморі, спитав, де був концерт і забалдів від того, що прилетів на Гілмора та гадки не мав про концерт Саббат.
Все-таки, наша група вже набула деякого досвіду в частині організації поїздок, який далі буде лише зростати.