?

Log in

No account? Create an account

Previous Entry Share Next Entry
"OZZY ZIG NEEDS GIG", або про випадковості та закономірності в нашому житті
sandman1975
00000092.JPG

Трапилося це пізно ввечері 17-го червня 2016-го року.
Хто не знає, про що мова, нагадаю, що 28-го червня наша концертна компанія малася бути на шоу Black Sabbath в Відні.
Вже перед тим як лягати спати, я промониторив новини щодо улюбленої музики та натрапив на свіжу інфу про те, що Black Sabbath продовжили тур з красномовною назвою "The End" британськими концертами в січні-лютому 2017-го. І останніми в їхній історії стануть два концерти в рідному Бірмінгемі 2-го та 4-го лютого 2017-го року.
Мені стало цікаво, почому квитки, я пішов по посиланню Tha Band/Events/Tickets на сайті Sabbath. Новина вийшла буквально пару годин назад, тому квитки були.... Більше цікавив останній-останній концерт, який мався відбутися в суботу 4-го лютого.
Не питайте мене, як сталося те, що сталося. Я навіть сьогодні не знаю. Пальці самі тиснули на кнопки. Коротше, квитків за нормальною ціною, які типу були, а на етапі купити виявилося, що їх немає в наявності. Замість них пропонувалися преміум-квитки з зовсім іншою ціною. НЕ ПИТАЙТЕ, з якою..... Коротше, сам не знаю як, я купив ДВА квитки. Чому два???- Не знаю, чомусь два. Мабуть, я хотів запропонувати поїхати комусь з друзів, а якщо ніхто не підтримає- поїхати з дружиною. Тому що, все-таки, вона слухає цю музику вже більше 20-ти років через те, що її слухаю я!!!
Ідея відвідати останній концерт однієї з найулюбленіших груп та ще й в їхньому рідному місті вдавалася мені кльовою, і я був впевнений, що концерт має бути феєричним. Оскільки я ще з кінця 80-х збирав інформацію про цю групу, виникла в мене ідея подивитися місця, де НАРОДИВСЯ Heavy Metal.


Що подорож буде цікавою, мені ясно було з самого початку. Нервував за квитки. Адже самих квитків в мене не було- лише номер замовлення, а самі квитки треба було забрати в касі Genting Arena, у якої (у каси) не було адреси!!! біля місця проведення заходу. Вперше зіткнувся з такою ситуацією, звичайно ми мали або електронні квитки, які роздруковували, або їх нам присилали поштою, або треба було забрати в офісі десь в центрі міста. В випадку Бірмінгему, коли ми малися жити майже в центрі, а Genting Arena, де мався відбутися концерт, знаходиться біля аеропорту в 20 км в бік Лондону. Вирішили прибути заздалегідь, та забрати квитки в день концерту.
Почалося все з того, що таксі, яке я замовив з вечора на 5.20 ранку , щоб дістатися рано-в-ранці в аеропорт Одеси, не приїхало. Знаючи, які можуть бути наслідки, ми побігли на проспект Шевченка, з метою зловити там любого "грача", паралельно я зателефонував в службу таксі, сказав, що я думаю з цього приводу. Сонна дівчина повибачалася, та сказала, що зара нема вільних машин, а водій, який мався нас забрати, не бере слухавку. Швидко йдемо з дружиною, я телефоную в іншу службу, оператор розпитала мене про все, навіть про кількість та розміри сумок, я вже не витерпів.... Через хвилину оператор сказала, що машин нема, і якого було про сумки питати? Тут мені зателефонував якийсь хлопець, розпитав, де ми. Я його прийняв за водія, який заспав, та давай читати лекцію. Коли раз, приїхало таксі, та (перша) дівчина таки знайшла вихід з ситуації. Прийшлося вибачатися за наїзд.
А в Борисполі вийшла інша story. Проходили ми контроль безпеки, і тут дівчина бере мою фотосумку, каже, йди сюди, будемо перетряхувати, в тебе там набої. Ми, звичайно, при.... Давай вона її перетряхувати, всі мої камери, причиндали. Нічого не знаходить, знову в машину- знову перетряхує. І витаскує з манюсінької кишеньки стріляну гільзу!!! Я згадав, що в вересні 2013-го був на стрільбах та стріляв там з АК, і взяв на сувенир. Дівчина її викинула, ми повибачалися та пішли собі. Уявіть, ця фотосумка за цей час з тією гільзою злітала до Амстердаму, до Катовіце та до Франкфурту, і ніхто її не бачив!!! Отак можна було не потрапити на Black Sabbath last gig........через якусь стріляну гільзу.
Більш вірним рішенням для такої подорожі було б летіти безпосередньо в Бірмінгем, але рейсів з Борисполю туди немає, а всі інші варіанти значно здорожчували проект. Тому діставалися літаком до Лондону, а звідтіля- потягом до Бірмінгему. Приїхали, вже почало темніти. Почали оглядову прогулянку центром, відшукали зірку Ozzy.

00000078.JPG

Тут повалив конкретний дощ, а де ще продовжити знайомство з Бірмінгемом, як не в пабі???
В пабі була купа народу на перший бірмінгемський концерт. Як це скрізь та завжди буває перед концертом, ми, немов якісь лицарі якогось металевого ордену, вітаємо одне одного, показуємо "кози", буває випиваємо разом.

0-02-05-b6eea0cd7ee46ba737ce6faae4a3fc1fd04e5e7ed1338c9b2b322a04ebab8fd3_full.jpg

В якийсь час "Х" всі, в кого були квитки на перший концерт, пішли на електричку.
Наступний день був в мене повністю відведений місцям, де народився Heavy Metal. В нас був лише один день, тому, звичайно, вдалося побувати далеко не в усіх місцях, які мали відношення до цієї прекрасної події. Залізли ми до класичного двоповерхового автобусу та й поїхали в Астон. Так як часу в нас було небагато, першими малися бути самі важливі (на мій погляд) місця. Я прекрасно розумію, що для того, щоб зрозуміти на хоча б 80%, чому саме там, треба було побачити Астон (це самий промисловий район Бірмінгема) 50-х-60-х років. Але це краще, чим нічого.

Ітак, Witton Road,- найближча велика вулиця до будинку, де виріс Джон Майкл Осборн.

00000050.JPG

00000045.JPG

00000032.JPG

00000033.JPG Таке враження, що ніхто і ніколи не мив цю газову плиту.

Ніхто вже толком не пам'ятає чому саме його прозвали Оззі, одні кажуть, то зменшене від прізвища Осборн, інші від книжки The Wizard of Oz. Особисто я схиляюся до книжки, інакше чому Оззік назвав свій дебютний сольний альбом 1980-го року Blizzard of Ozz? Саме по Witton Road Оззі до тих пір, поки не лишив батьківську хату, ходив до школи, пізніше на роботу. А ось рог вулиць Witton Road та Lodge Road- тут без сумнівів наш герой проходив тисячі раз.

00000034.JPG

Ну ось власне, будинок за номером 14 по Lodge Road,- це місце має беспосереднє відношення до народження Heavy Metal.

00000036.JPG

00000035.JPG

Перш за все тому, що тут виріс Оззі, та вперше, ще в дитинстві, спробував себе як вокаліст. Як розповів Оззі в своїй книжці, в ті часи ні в кого в їхньому районі не було каналізації, тому ходили всі на відро. Нагадаю, Оззі був четвертою дитиною в родині, в нього було три сестри, пізніше народилися ще два брати. Ітак, шестеро дітей, плюс батьки, а будинок геть маленький. Таким було дитинство Оззіка.
По-друге, саме тут відбулася друга ключова подія в історії Black Sabbath та Heavy Metal.
Тут відбулася зустріч та знайомство Оззі з Террі Батлером, якого всі називали "Geezer". Батлер прийшов до цього будинку по об'яві, написаною фломастером заголовними літерами, яку повісив Оззі в вітрині музичного магазину в центрі Бірмінгему. (ми до цього ще повернемося) Об'ява була такою:«Ozzy Zig needs gig, owns his own PA» тобто "Оззі Зіг шукає групу для виступу, в нього є власний підсилювач", ще дописав адресу, та час, коли його можна було застати вдома . Як я розумію, об'ява не збереглася, оце був би рарітет!!!
Хлопці познайомилися та домовилися разом грати. Але почати треба з того, звідкіля в Оззіка взялася апаратура. Коли Оззік відкинувся з тюрми,- вирішив співати в групі, а що за вокаліст без апаратури?- Його батько Джон Томас вирішив допомогти з апаратом синові. Вони разом поїхали до музичного магазину та придбали там в кредит, який потім сплачував батько, 50- ватний підсилювач з колонками за 250 фунтів. Для 1968-го року це були страшенно великі гроші, а родина Осборнів геть не шикувала. Оззік в цьому питанні від батька отримав повну підтримку. Не буду багато писати, захочете- прочитаєте книжку.
По-третє, тут відбулася третя ключова подія в історії Black Sabbath та Heavy Metal. Тут відбулася ще одна зустріч. Через декілька місяців сюди приїхали по тій самій об'яві Тоні Айоммі з Біллом Уордом. Тоні з Оззіком були знайомі по школі, але Тоні Оззіка знав як якогось придурка, тому спочатку хотів поїхати, але Білл його вмовив дати Оззіку шанс. Так що я не міг не побувати на цьому місці.

00000079.JPG

Ось, на цій плитці відбулися зустрічі, які призвели до народження улюбленої музики!!!!(це з серії "я готов целовать пєсок:)))))

А ось листівки, які Оззік присилав на цю адресу. Коли і де зроблять музей Black Sabbath???

f525i1-4.jpg

3752363400000578-3745100-image-m-130_1471438956703.jpg

3752363400000578-3745100-image-m-128_1471438864959.jpg

В 1975-му батько Оззіка продав цей будинок за 2000 фунтів батькові ось цього чувака.

10537033_799782260071846_3551325380429954763_n.png

Бажаючі придбати будиночок по Lodge Road можуть прицінитися. Цікаво, зроблять в 14-му номері музей?

00000058.JPG

Неподалік цього будинку знаходиться Sacred Heart Catholic Church. Зі слів самого Оззіка мати його була католичкою, але до церкви не ходила. Цікаво, що ідею дизайну перших хрестів Sabbath батько Оззіка, який був слюсарем та виготовив для хлопців, взяв з ось цієї церкви.

00000044.JPG

00000037.JPG

Тут ще багато можна знайти елементів, які мали вплив на творчість, а особливо на дизайнерські рішення групи. Дивіться самі.

00000042.JPG

00000041.JPG

00000040.JPG

00000039.JPG

00000038.JPG

Пам'ятаю статтю в журналі "Трєзвость і культура" - там про Саббат написали, що вони проповідують сатанізм та "РЄЛІГІОЗНОЄ МРАКОБЄСІЄ". Цікаво було б знайти автора та запитати, що він вкладає в зміст цього словосполучення. Сьогодні красиві двері церкви були зачинені, може храм взагалі перестав працювати через практичну відсутність в районі християнського населення???

Десь тут на Witton Road знаходилася крамниця, в яку заліз юний Оззік, через те, що в перчатки не було великого пальця, він наслідив та був заарештований.

00000047.JPG

00000046.JPG


Суд присудив штраф в 40 фунтів, батько платити відмовився і загремів наш Оззік на 6 тижнів за грати.
Сьогодні Астон перетворився на якесь арабсько-індійське гетто. Пабів, які в Оззіка книжці були на кожному розі, я тут не знайшов жодного, а хто в них сидітиме, якщо 99% місцевих- мусульмани та індуси? Вони всі позакривалися, замість них повідкривалися лавки з товарами для мусульманського населення.

00000056.JPG

00000055.JPG

00000054.JPG

00000049.JPG

Я гуляв в футболці Black Sabbath, на неї не звернув уваги ніхто крім чорношкірого хлопця-фармацевта з аптеки, він розповів, що всі ці хлопці з цього району. Аптека знаходиться напроти Aston Hotel, в якому до недавніх часів працював паб, столи якого ще пам'ятають Оззі, Тоні, Гізера та Білла. Дуже красива будівля, як на мене, 1910-го року, зараз в занепаді.

00000064.JPG

00000063.JPG

00000062.JPG

00000061.JPG

00000069.JPG

Ця водозливна труба явно тут висить з 1910-го. Шкода, що така гарна будівля зараз нікому не потрібна. (хто б казав, в Україні взагалі нікому ніякі пам'ятки не потрібні)

00000068.JPG

Паб, як і отель не працює, а так хотілося випити пива в аутентичному пабі....
Ось фото 60-х, я його знайшов в інтернеті, на задньому плані Aston Hotel, дивіться яка там тоді була двіжуха, а зараз всього один автобусний маршрут.

Aston-5.jpg

Ось ще фото, як диміли підприємства бірмінгемського Астона.

CJ-1wUSWcAAU7Ih.jpg

Як розповідав Оззік:"У молоді в Астоні не було перспектив на майбутнє - ну, хіба що чиїмось покликанням було горбатитися в нічну зміну на конвеєрі. Тільки там були потрібні робочі руки. Люди тоді жили в убогих халупах без унітазів. Під час нальотів Другої світової Астон поплатився сповна за те, що під час війни в центральній Англії збиралося багато танків, вантажівок і літаків.
Неділя була для мене найжахливішим днем тижня. Я був з тих дітей, які завжди шукали розваг, але Астон для цього - не найкраще місце. Нічого, тільки сіре небо, паби на кожному розі і всюди виснажені люди, які кайлували на конвеєрі"
Зараз ми не побачили в Астоні виснажених людей, але очевидно, що майже всі етнічні англійці лишили Астон.
Мабуть, саме бажання вирватися з цього замкнутого кола: завод-паб-халупа , стало передвісником народження Heavy Metal. Але чому саме тут, в Астоні??? Я не кажу, що я знайшов відповідь на питання, чому саме там і саме тоді народилася ця музика. Гадаю, що ніхто і ніколи не дасть відповідь на нього. Але я точно знаю, що це відбулося не випадково. Гадаю, що не обійшлося тут без вищих сил. Рівно як в Ліверпулі на 10 років раніше народилася рок-музика, так і в Бірмінгемі в 1969-му народився heavy metal. Ці четверо хлопців жили одне від одного на відстані не більше 3-х миль.
Trinity Road, тут Оззік крав яблука. Я знайшов місце, де колись міг бути яблуневий сад.

00000053.JPG

Зараз тут якийсь клуб, а в кінці 60-х тут було трамвайне депо. Шикарна будівля.

00000067.JPG

00000066.JPG

00000065.JPG

Стадіон "Астон-Вілла", де Оззік підробляв паркувальником під час матчів.

501_Steps_up_to_Villa_Park.jpg

Newtown Community Centre в торговому центрі Ньютаун , де Black Sabbath вперше провели репетиції і написали такі пісні, як Black Sabbath та Wicked World

original.jpg

Приміщення, де Black Sabbath вперше грали разом , зверніть увагу на паркет, працівники запевняють, що він оригінальний!!!.

The-Crossroads-of-Sabbath-tour-62.jpg

JS72116995.jpg

Початкова школа Prince Albert Junior and Infant School, на Albert Road, Aston -школа, куди починав ходити Оззі, тут було зроблене це фото.
ozkid.jpg

images.jpg

The-Crossroads-of-Sabbath-tour-53.jpg

А ось Оззік не так давно відвідував свою початкову школу.

Ozzy-at-his-old-school-which-he-fucking-hated1.jpg

Будинок, де виріс Гізер Батлер (сірий)

original2.jpg


Не було часу знайти будинок, де жив Тоні, він народився в іншому районі, а сюди переїхав разом з батьками, вони купили тут крамницю, з них чотирьох Тоні був самий "багатий", викладу фотку з його архіву.

Sabbath-34.jpg

Цікаво, що на ньому те саме авто, в якому відбулися події, яскраво описані в книжці Оззіка: "Ми повинні були проїхати двісті миль по автостраді М6 на іржавому роздовбаному автобусі Тоні. До того ж дорога щохвилини закінчувалася і починалася - не скрізь встигли покласти асфальт. Підвіска нашого авто померла разом з динозаврами, і коли ми входили в поворот, всі повинні були забезпечити рівновагу, щоб подкрилкамі не порвало гуму. Незабаром ми переконалися, що подібне малоефективне на практиці, а всередину фургона постійно втягувало огидний сморід паленої гуми, сипалися іскри, доносився жахливий скрегіт колеса, яке поступово пробивало в обшивці величезну дірку." Хто уважно читав книжку, той знає, що в хлопців частенько в 1968-му (з назвою "Polka Tulk Bluse Band" та "Earth") не було чого їсти та їм допомагали батьки Тоні продукцією зі своєї крамниці.

Ще пару фоток Астона 1960-х

highst_1.jpg

dalkeith(1960)old4.jpg

Aston Pizza Grill, кажуть, що це чи не єдиний заклад, що лишився з тих, що працювали в Астоні в кінці 60-х, нібито, його відвідували й наші герої але сьогодні він був зачинений.

00000052.JPG

00000051.JPG

Ще трохи Астона, кажуть, в цю будівлю влучила бомба в Другу світову.

The-Crossroads-of-Sabbath-tour-47.jpg

00000060.JPG

00000059.JPG

00000057.JPG

Для повноцінного огляду саббатовських місць в Астоні не вистачало пабу, але де його взяти?
Повернулися ми в центр, де на прохання друзів зробили рімейки фото з Тоні Айоммі, коли він написав мелодію для хору Бірмінгемського Кафедрального собору. Ззовні нас фоткали фани Саббат з Іспанії, ми їм теж зробили точнісінько таку фотку. В самому соборі я шукав точки, пристрілювався. На наші маніпуляції звернув увагу Stephen Purvis, кістер в соборі (типу завгосп). Він покидав всю свою роботу та став нам допомагати, причому керував фотосесією, щоб досягнути максимального відтворення оригіналів.

tonyiommicathedral2_638.jpg

0-02-05-848de2da488ce09a5ee208f7837d134eb7e462d98e08a145157968e85e321f18_full.jpg

tonyiommicathedral3_638.jpg

0-02-05-512cc61a491b25f6d3b310819ad25f6cd239b82ff8d2224752e0949c40bc115b_full.jpg

tonyiommicathedral4_638.jpg

0-02-05-562d0ee5356436e413d16b753d7578e3d0341ede7c2e915664804ee55a13bb6d_full.jpg

0-02-05-26b081a315f4fd648d1656d17a579ce1079f02cbff7201366048de4aeafffe42_full.jpg

0-02-05-53708b1f04ad180f6a3a71be3f89f567e76bd4e23030259bd7456c7dae98b2d0_full.jpg

Потім він розповів про те як приходив Тоні, про його мелодію, та про те, що його (кістера) дружина ходила в один клас з сином Оззі від Тельми Райлі. Він так захопився, що забув за свою роботу, прийшло начальство та ввічливо перервало нашу розмову. Завдання оргкомітету групи Wacken було виконане.
Величезний торговий центр Bullring.

00000071.JPG

00000070.JPG

На мій погляд, він також зіграв одну з ключових ролей в заснуванні групи Black Sabbath та народженні Heavy Metal. Процитую Оззі:"Ось чому я повісив своє оголошення у вітрині «Ringway Music». Магазин знаходився в ультрасучасному гіпермаркеті «Bull Ring», який нещодавно відкрився у центрі Бірмінгема. З самого початку цей торговий центр був у всіх як більмо на оці. Потрапити туди можна було тільки через підземні переходи, де смерділо сечею і було повно бандитів, дилерів та інших уркаганів.

Але кому до цього була справа? «Bull Ring» став новим місцем зустрічей старих друзів, значить - все ходили туди.

А самим центровим »місцем був музичний магазин « Ringway Music », де торгували приблизно тим же, чим і у Джорджа Клея.(де вони з батьком придбали апаратуру) Всі на вигляд круті підлітки тусувалися біля входу: курили цигарки, їли чіпси, обговорювали останні платівки. «А значить, досить влитися в цей рух, і все закрутиться» - подумав я. Тому написав оголошення. А через кілька тижнів, ясна річ, до мене прийшов Гізер".
Я не знайшов ніяких згадок, чи приходив ще хтось до Оззіка за цією красномовною об'явою. Торговий центр в центрі, а будинок Оззіка більше ніж в трьох милях в Астоні, можливо, вони поприходили тому що жили в Астоні? Зустрінете Оззіка- спитайте, чи приходив ще хтось.
Я не знайшов магазину з назвою « Ringway Music », хоча, на мою думку, це було б круто- мати там музичний магазин, а в вітрині об'яву «Ozzy Zig needs a gig, owns his own PA» величезними літерами. Магазин з дисками та мерчем там мався, але з іншою назвою. Торговий центр взагалі виглядає по-іншому зараз.
Bullring 1960-х

bullring.jpg

Закритий паб "The Crown" на Station street, де відбувся перший виступ групи, як "Black Sabbath" після зміни назви в 1969-му.

00000031.JPG

Чому закритий??? Місце гарне, поруч вокзал, зробіть там музей??? Не розумію.
Геть не очікував, що блукання по місцям Саббат стане дуже цікавим моїй дружині, але вона про все розпитувала та розглядала, сцена з кістером в соборі взагалі її тиркнула.
Winson Green Prison, бірмінгемська в'язниця, на мою думку, теж не останнє місце в подіях, які призвели до народження улюбленої музики.

00000072.JPG

00000074.JPG

00000073.JPG

Раніше я читав, що саме тут Оззі зробив собі тату OZZY на фалангах пальців лівої руки. Але, ті хто уважно читали книжку, знають, що він стверджує, що це трапилося ще до в'язниці. А в Winson Green він отримав інше татуювання- Святого, героя серіалу. Як він сам розповідав в книжці, він все потім робив для того, щоб ніколи більше не потрапити за грати. Фотки, які я знайшов, говорять, що в'язниця виглядала по-іншому в 1966-му, коли там чалився Оззік. Отримавши вирок в 3 місяці в Winson Green, він вийшов звідтіля через 6 тижнів- за зразкову поведінку.

Winson-Green-Prison-4.jpg

Не зовсім в мене традиційна туристична програма, га?
Мури з червоно-коричньової цегли виглядають велично, я б навіть сказав, красиво, якщо таке слово можна вживати до такого місця. Вмилив нас оцей напис. Welcome????

00000080.JPG

Заходити не стали, швидко поїхали звідти, знову почався дощ. Дивно, але біля в'язниці є ще одна вулиця Lodge Road, випадковість???

00000077.JPG

00000076.JPG

00000075.JPG

Я взагалі вважаю, що події, які відбулися в Бірмінгемі в 1968-1969 роках в місцях, про які я розповідаю, перегорнули догори дригом світ рок-музики та багато в чому визначили подальший хід її розвитку, принаймі важкої її частини. Саме тут народився heavy-metal, потім решта англійських груп 70-х підхопила цей напрямок. Те, що група Judas Priest, яку відносять до ще одних "батьків" heavy-metal, теж з Бірмінгему - геть не випадково. Тому я так хотів тут побувати. Оцініть самі, помимо учасників Black Sabbath та Judas Priest, в Бірмінгемі народилися : Роберт Плант та Джон Бонем з Led Zeppelin, засновник ELO Джефф Лінн, ударник ELP Карл Палмер, ударник Pink Floyd Нік Мейсон, басист Jethro Tull Дейв Пегг, клавішник Moody Blues Майк Пайндер, гітарист Wings Денні Лейн, учасники групи Duran Duran Нік Родс, Роджер Тейлор і Джон Тейлор, вокаліст Napalm Death, Extreme Noise Terror і Benediction Марк "Барні" Грінуей, вокаліст Wolfsbane і Iron Maiden Блейз Бейлі, засновник Godflesh Джастін Бродрік. Це все невипадково, я вважаю. Родюча там земля в Бірмінгемі.

На відвідування наступного "сакрального" місця я вже пішов сам, без дружини, яка пішла вивчати асортимент місцевих бутіків. Навіть не уявляю, щоб хтось міг мене б підтримати в такій абсолютно безглуздій ідеї. Справа в тім, що минулого року Оззік спеціально приїздив до свого рідного міста на запрошення мерії на відкриття трамваю власного імені. І вчора я з'ясував, що в Бірмінгемі всього одна трамвайна лінія, трамвай почали відроджувати. А потрібний мені вагон має номер 37. Ось цей чувак мені розповів.

20170202_183301.jpg

Біля вокзалу в трамваю кінцева. Я встав та став чатувати. Пішов дощ та подув холодний вітер, але я таки дочекався. Мені й самому такі вчинки інколи здаються ідіотськими, але нічого не можу з цим вдіяти. Чекав я вже більше години, став питати в водіїв, чи є на лінії вагон з номером 37, але вони сказали, що не володіють такою інформацією. Коли минуло вже півтори години, а трамвай ходить в Бірмінгемі з частотою в раз на 6 хвилин, приходить моя дружина з метою мене забрати, і ось, на тобі- вагон №37!!!! Ура!!!!

0-02-05-f5b6614d09eebc7acd44debb74c1a9d25412f0365cd17bafe61a64f8373a40de_full.jpg

0-02-05-9787390cd866a1729d04d70a6a56aaa277e828d10405ed53f7069e6090408c49_full.jpg

0-02-05-caff90703001daa85e79bb9947978ed6bb5ac70bb11d9fba3e7a1cfb2fbeea1c_full.jpg

index9.jpg

Прікосновєніє к вєлікому!!!
Таке треба було відзначити, та вже й ми поприбивалися, тому пішли до пабу, адже завтра в нас Black Sabbath last gig. В пабі було чимало людей з вчорашнього та на завтрашній концерт, тому з місцем ми не помилилися.

Про сам концерт читайте тут http://sandman1975.livejournal.com/12756.html


  • 1
Интересно конечно .
Проходя аналогию с Ливерпулем , то город поделён на районы "благополучные" и иммигрантские . В нормальных районах все неплохо , кроме конечно английской погоды .
Цена дома в 95кФунтов , конечно , говорит сама за себя

А так - "Делай что должен и будь что будет", неординарный и смелый поступок с этой поездкой , молодец .
Я вот жалею, что жевал сопли и не решился на Гонконг в январе с металликой .
А по саббат концерт в Амстердаме для меня, останется эталоном по совокупности всех деталей .

Edited at 2017-02-11 07:10 pm (UTC)

Дякую, Друже!
Досі хожу під впливом.
Книжка читається куди цікавіше, коли уявляєш місця, які беруть участь в описаних подіях.
А за сам концерт не читав?

І дякую за телефонні дзвінки до бритосів!!!

Справжня екскурсія фаната :) Цікаво було читати :)

Дуже дякую.

Саме дивне особисто для мене- те, що це було дуже цікаво моїй половині. Перед подорожжю почала читати книжку I Am Ozzy.
А взагалі, я її ще раз перечитав з великим інтересом, тому що тепер уявляв місця, які там були описані. Паб "The Crown" досить цікаве та знакове місце. Крім моїх героїв, там в окремому приміщенні виступали Led Zeppelin ще до випуску першого альбому, Status Quo. Тому мені дивно, що таке місце простоює.
А ще їхній перший менеджер Джим Сімпсон прийшов на концерт 2-го лютого (передостанній) і йому не дісталося квитка в касі. образився, що вони його не запросили. :)))))))) це те , що не увійшло в оповідання. Взагалі- вони там гордість. Тільки дивно, що в музеї Бірмінгему є стенд присвячений Duran Duran, а Sabbath нема.

Кожного разу пишеш все цікавіше. Я гадаю, що треба вже задуматись щоб написати свою власну книгу типу "ЖИТТЯ ФАНАТА" в якій описати де був, що бачив, що слухав і т.д. Завжди з цікавістю читаю твій блог, а фото, які ти робиш додають ще більшого ефекту до оповідань і я розумію, що теж трішки доторкнувся до "ВЕЛИКОГО" :).

А ще, скажу тобі HAPPY BIRTHDAY !!! Бажаю тобі безліч концертів і незабутніх вражень !

Очень интересно!
Книжку про Саббат не читал, но теперь обязан - мой друг прикоснулся к легенде, а я нахожусь на расстоянии одного рукопожатия от трамвая имени Оззи!
Учитывая качество обзорной экскурсии, думаю, что и музей Оззика будешь делать ты. А, что - материалов много: фото- и видеоматериалы, майки, кепки, плакаты, медиаторы, палочки, винилы, первая кассэта (или бобина), с которой ты впервые услышал религиозное мракобесие. По сути, это содержимое музыкальной лавки, только своё, и не продаётся. Но за скромные деньги можно вдохнуть запах ушедшей эпохи, свидетелем которой ты стал.
С днём рождения, друже, будь здоров и не останавливайся!

Дякую, Дениска!

Привет Максим! Благодарю за написанную тобой статью о поездке на концерт Black Sabbath! Довольно интересная экскурсия По Бирмингему .Интересно написано и , повторюсь как уже было сказано в коментах, такое впечатление как-будто и я там побывал.Жаль что не побывал.А очень хотелось бы. Читал с удовольствием.Продолжай в таком же духе! Удачи тебе! Жду с нетерпением Нового Опуса о твоей поездке на Следующий Концерт!P.S. Sorry что не всегда бывает время читать...

Дякую, Олег!
Році так в 1989-му ніхто з нас не міг навіть уявити, що зможе потрапити на подібний концерт.Чекаємо на Helloween, сподіваємося Кіске, Хансен та інші вельмишановні люди не підкачають і павер-металу ми отримаємо по самі вуха!!!!
AAAAAAAAAAA, it`s Halloween
ooooooooooo, Tonight!!!!

  • 1