?

Log in

No account? Create an account

Previous Entry Share Next Entry
Verona
sandman1975
DPP_0143

[Читати далі]

З ранку, прикупивши в Діно вина, грапи та олії, вирушили ми на наступне агрітурізмо біля Fidenza але з заіздом до Верони та музею Ферарі.Прощаючись із нами, Люсі, коли ми сказали куди прямуємо, сказала, що народилася і виросла в Вероні.
Так, нам дуже хотілося побачити це прекрасне місто. Була субота, ми сподівалися, що з парковкою проблем не буде, але оцінивши відстань, яку прийдеться пройти пішки від безкоштовної парковки, поїхали ми ближче до історичного центру.
DPP_0162
Звістно, ріки прикрашають міста, і ріка Адідже- не виняток.
Верона нам одразу глянулася, це місто, де стародавньоримське переплетене із середньовіччям. По рекомендації друзів, вперше потрапляючи в місто, ми беремо екскурсію на автобусі, причому по двум різним маршрутам. Нас повезли на оглядовий майданчик, звідкіля відкривався чудовий вид на Верону.
DPP_0147
DPP_0146
DPP_0145
DPP_0144
DPP_0143
DPP_0142
Ну і як же без фото "я там був"?


В Вероні людей було трохи менше ніж у Венеції, зразу ж згадав Пашу, який деякі міста чудово подивився в погану погоду. Походити спокійно в нас не вийшло, в планах був іще музей Феррарі, тому ми Верону вирішили скоротити, не забувши відмітитися біля так званого балкончика Джульєти.
DPP_0149

треба потерти, щоб був "вічний амор"!
DPP_0148

Я не став фотографувати, але в дворі стоїть натовп, пройти важко і кітайці з японцями фотають всіх підряд, стоїть трескіт від затворів зеркалок.

Що можна сказати? Якийсь розумний чоловік взяв та придумав: а давайте назвемо оцей балкончик балкончиком Джульєти, а в наше місто будуть приїздити мільйони туристів, знайдуться і такі, які шість євро не пожалкують, аби там постояти. Нагадаю, ніяких документів, що сімьї Монтекі та Капулеті жили саме в Вероні, не існує. Це просто Вільям їх "поселив" туди. Людей в дворі не проштовхнутися, і не зовсім зрозуміло чого.

DPP_0156

DPP_0154
Цьго симпатичного песика не пустили разом із хазяїном-дідусем до Арени, він нам жалівся.

DPP_0153
Подивилися на Арену ді Верона ззовні. Доречі право виступити тут мають лише дуже поважаємі артисти, наприклад, два роки тому тут виступив Челентано.

DPP_0159
Ця арка тут ще з часів стародавнього Риму.

DPP_0158
Мури замку Кастельвеккіо

DPP_0157

DPP_0161

Ну і італійське раздолбайство, де наш укртелеком?

DPP_0160


Одні люди мені сказали, що наприкінці березня в Вероні кожен рік проходить виставка виноробів з усієї Італії. Вино в Італії розливають на кожній фермі, і мабуть ніхто не порахує скільки там виробників вина. Платиш 20 євро за вхід і ходиш дегустуєш, скрізь є чим закусити: сир, прошуто, хліб та інше, і можеш так ходити, поки ноги носитимуть.
Одним словом, треба буде Вероні придати більше часу.
Ми ж вирушили до Маранело.

  • 1
Хороший город, хорошие снимки.
Эх.. мы так и не доехали. Но в следующий раз будет пунктом номер 1

  • 1