?

Log in

No account? Create an account

Previous Entry Share Next Entry
AC/DC-done part 4
sandman1975
IMG_8552.jpg


Було враження, що мало хто дотримувався напрямків, які вказали на величезних екранах,- всі брели хто куди. Нашою метою був маршрут туалет-пиво-мерч-стоянка. Сил майже не лишалося.
Діставшись стоянки, позалазили в біленького, але виїхати ніякої можливості не було, випускали тих, хто стояв ближче до виїзду.
Про обриганів.
Кажуть, що в нас зловживають алкоголем. Це дійсно так. При цьому кажуть:"А от в Європі...!!!" На прикладі Австрії я спростовую цей тезіс. Ще до початку шоу виявилася частина публіки, яка приїхала не тільки заради шоу, в них було своє шоу. Багато хто проніс якимсь чином шнапс чи щось інше в фан-зону. На цьому шоу все поле було однією дуже великою фан-зоною. Ще до виходу AC/DC вони вже були "такі як треба", деякі з них самого концерту не пам'ятатимуть. Таких було дуже багато, особливо молоді, але й представники біль старшого покоління від них не відставали. Але в порівнянні з тим, що ми побачили на стоянці, все, що відбулося на концерті було зразком тверезості.
Молода дівчина бродила не розбираючи дороги, падала, натикалася на автівки. Компанія чи сербів, чи хорватів, які приїхали на якомусь бувшому військовому грузовику, переробленому в туристичний типу кемпер, почала смажити якусь ковбасу над вугіллям, але по поверненню з концерту вони так упилися самогоном, що ковбасу вони не смажили, а просто палили її. Довелося переставляти біленького, аби не дихати тим диким смородом. Один з них почав шукати пригод, ходив приставав до всіх, намотував круги, але ногами ледве сунув. Відчуваю, що він на тій стоянці, може то й був той кемпінг, він їх таки знайшов і другі, такі ж як він,- також.
Хотілося як найшвидше поїхати, але довелося чекати години півтори. І весь цей час ми спостерігали за іншою Австрією, геть не такою красивою, яку ми бачили напередодні.
Ми все-таки зуміли виїхати звідти, поки їхали всі по-одному повимикалися, сили в усіх просто закінчилися, Льоня через сон вважав, що він десь на трасі біля Новомосковська, а не в годину ночі на сільській австрійській дорозі, просив зупинитися, купити "Боржомі". Де??? Все зачинено. Під кінець водій, це був Женя, теж почав засипати, кусав губи, бив себе по щоках, коротше, дісталися ми своєї бази лише в 2.30, одразу попадали спати, найбільш стійкі ще трохи посиділи.
І це було також платою за неймовірний концерт. Зате ми спали як люди.
Наступний день був просто днем релаксу та обміну враженнями. І наша база як ніколи сприяла цьому. Перші люди повставали аж в 10.30,- такі всі були прибиті.
Коли народ почав сходитися, снідати їм довелося залишками бограчу та куриного супу, ми з Женею увівсю нарізали моркву на плов.
Так як камбуз знаходився в нашому будиночку, то і основні події також відбувалися там.
Баранина, яку ми взяли на Нашмаркті, була чудовою, з класним запахом, як нас завірили, вирощена на фермі в горах. Плов вийшов дуже нічого, в мене претензії тільки до моркви, ми іншої не знайшли, треба було везти з собою з Одеси.
Плов вийшов такий як треба, поки він готувався, з казана по всій окрузі доносилися аромати, коротше, плов вийшов такий як треба!!! І під нього вже почався справжній обмін враженнями.

(без названия)

IMG_4990.jpg

Написання цього опусу забрало в мене чимало сил, а цей день для всіх занадто особистий, тому я вирішив на цьому закінчити.

Чудово, що цей день ми провели в такому місці. Сподіваємося, далі буде.